Paykwik

Paykwik Nasıl Alınır ?

Paykwik kart satın almak isteyenlerin müşterilerimizin belki de en çok vazgeçtiği aşama “paykwik sanal kart nasıl alınır?” bölümüdür. Satın almak isteyen müşterilerimiz için herhangi bir sitede yeterli bilgilendirmelerin yapılmadığını gördük. Bir tanıdık vasıtası ile öğrenilmediği taktirde kullanıcıların çok tedirgin şekilde satın alma işlemlerini tamamladığını gözlemlemiş bulunmaktayız.

İlk defa Paykwik alacak müşterilerimize ilk tavsiyemiz satın aldıkları ürün olan Paykwik Sanal Kart nedir çok iyi şekilde bilmeleri gerekmektedir. Satın alma işleminde izlenecek ilk yol, büyük ve güvenilir bir şirket bulmak olacaktır. Büyük ve güvenilir şirket bulmak, sizin için hem finansal olarak yararlı olacak, hemde yaptığınız ödemeler hakkında paranızın havaya uçmamasını garanti edecektir.

Son zamanlarda dolandırıcılık işlemleri yüksek oranda artmıştır. Güvenilir firmayı bulurken çok dikkat ediniz.

Satın alma işlemini tamamlayacağınız firmanın büyüklüğünü belirleyen faktörler hakkında, website içeriklerini baz alabilir, daha önceden herhangi bir şikayet kaydının olup olmadığını sorgulayabilirsiniz.

Güvenilir firmayı bulurken herhangi bir referansınız yoksa, tüm siteleri büyük bir dikkatle incelemenizi, bu incelemeler sonucunda, site izlenimi kalitesiz olup, ciddiyet dışı gözüken firmalardan kesinlikle alışveriş yapmamanızı öneririz.

Paykwik Nasıl Alınır ? 2

Satın alma işlemini gerçekleştireceğiniz firmayı, bir referans ile veya internet üzerinden bulduktan sonra, ilgili firmanın varsa canlı destek bölümünden, yoksa yüzde doksanının kullandığı whatsapp satış hattından mesaj atarak iletişim kurmanız gerekmektedir.

Bu iletişim esnasında, öncelikle döviz kurlarından dolayı paykwik kart fiyatlarının sürekli değiştiğini hatırlatır, yapacağınız tüm satın alma işlemlerinden önce ilgili firmadan güncel paykwik fiyatları tablosunu istemenizi öneririz.

Ana kasası küçük olan, diğer firmalara oranla nispeten daha küçük firmalar, büyük firmalara oranla ucuz satış yapamazlar.

Fiyat listesi cevabını karşı taraftan aldıktan sonra tablodaki fiyatlar sizin için uygunsa, satın almak istediğiniz kod miktarını karşı tarafa bildirmeniz gerekecektir. Paykwik kodları genellikle 10 ve katları şeklinde bölünerek satışa sunulmaktadır. Karşı tarafa satın alacağınız miktarı bildirdikten sonra, hangi bankayı kullanıyorsanız veya hangi banka ile ödeme yapacaksanız, karşı taraftan ilgili bankanın iban bilgilerini istemeniz gerekmektedir. Kullanıcılarımıza kolaylık açısından her zaman mobil bankacılık kullanmalarını öneririz. Eğer bankamatik yolu ile havale yapacaklarsa, karşı tarafa mutlaka bu konu ile ilgili bilgilendirme yapılmalıdır. Banka bilgileri alındıktan sonra eğer karşı taraf açıklama kısmına ne yazacağınızı bildirmediyse mutlaka açıklama kısmına ne yazacağınızı sorunuz.

Satın alacağımız firmaya parayı istenilen hesaba gönderdikten sonra, hesabı gönderen isim soyisim ile kaç türk lirası gönderdiğinizi bildirdiğiniz taktirde paykwik kodunuzu ilgili firma sizlere kısa süre içerisinde göndercektir. Bu noktada dikkat edeceğiniz bir diğer husus özellikle yüksek miktarda kod satın alacaksanız, stok bulunup bulunmadığını karşı tarafa sorunuz.

Paykwik Nasıl Alınır ? 3Satın aldığınız kodu teslim alacağınız platform çoğunlukla whatsapp platformu olmaktadır. Bu noktada whatsappınıza başka kimsenin ulaşmadığına çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Size iletilen 16 haneli kod başkasının eline geçer ve siz kodu kullanamadan başkasının kullanması halinde, kod geçersiz sayılacaktır. Kodu teslim alırken ilgili ekrana sadece sizin ulaşmanızı önemle tavsiye ederiz.

Satın alma işlemi için dikkat edeceğiniz hususların tamamını belirtmeyi denedik, Bütün bunlara ek olarak, satıcı firma bulma aşamasının en önemli aşama olduğunu tekrar hatırlatırız. Çünkü genellikle ilk alışveriş yapılan site çok uzun süreler güvenilirlik açısından kullanılacaktır. Bu noktada gereğinden fazla ücretler alan firmalar kullanıcıya finansal açıdan zararlı olacaktır.

Yüksek sıklıkla ve büyük miktarlarda kod almanız halinde, çoğu firma belirli bir zaman sonra sizler için özel fiyat listeleri oluşturmaktadır. Devamlı alışveriş yapıyorsanız, devamlı aynı firmadan alışveriş yapmak sizin için çok fazla avantajlı olacaktır. Paykwik bozum aşamasında da ilgili firmayı kullanırken maruz kalacağınız komisyonlar kesinlikle diğer firmaların yansıtacağından daha az olacaktır.

Paykwik Kafe ailesi olarak hepinize mutlu, güvenli alışverişler diler, aklınıza takılan tüm sorular hakkında tarafımıza ulaşmanızın bizi mutlu edeceğini hatırlatmak ister, esenlikler dileriz.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı